مجموعه خلاصه مقالات کنگره       برنامه کنگره در یک نگاه       نتایج داوری مقالات       امتیاز بازآموزی کنگره برای رشته های گروه پزشکی       زمانبندی ارائه مقالات پوستر       برنامه تفصیلی کنگره و مقالات سخنرانی       سخنرانان کلیدی       اولین رویداد نوروترید ایران       نحوه ارائه مقالات سخنرانی       نحوه ارائه مقالات پوستر       اعطای کمک هزینه سفر       اطلاعیه مهم درباره مهلت ارسال مقاله       تمدید مهلت ارسال مقاله       فراخوان پیشنهاد برگزاری پانل و کارگاه       محورهای کنگره       فراخوان مقاله   صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
برنامه های دانش آموزی

دانش آموزان بعنوان سرمایه های ملی، دانشمندان و آینده سازان ایران اسلامی عزیزمان، یکی از مخاطبین اصلی هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی هستند. لذا به منظور آشنایی دانش آموزان با محیط های علمی و حوزه های مختلف تحقیقات علوم اعصاب، هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی مفتخر به برگزاری برنامههای ویژه، متنوع و جامع در حوزه های مرتبط با علوم اعصاب برای این عزیزان است. به همین منظور از دانش آموزان عزیز ،دبیران گرامی  و مدارس دعوت می گردد تا با ثبت نام و حضور در این کنگره، ما را در هموار کردن مسیر تعالی و رشد این ذخایر ارزشمندمان همراهی نمایند. علاقه مندان به شرکت در کنگره می‌توانند ثبت نام نموده و  در روز چهارشنبه  27 آذر 98 در محل کنگره در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران حضور به هم رسانیده و از تمام بخش‌های کنگره شامل سخنرانی‌ها، نمایشگاه و غرفه‌های موجود در سالن برگزاری کنگره بازدید نمایند و از برنامه های متنوع بخش دانش آموزی بهرمند گردند.

به کلیه شرکت کنندگان در کنگره گواهی حضور داده خواهد شد.

لازم به ذکر است کنگره هیچگونه مسئولیتی در خصوص حضور و اسکان دانش آموزان عزیز ندارد.

روزهای شرکت دانش آموزان عزیز در کنگره جهت رفاه این عزیزان و دبیران محترمشان یک روز در نظر گرفته شده است و کلیه برنامه های دانش آموزی در روز چهارشنبه 27 آذرماه ارائه خواهد شد.

*      برنامه های دانش آموزی  کنگره شامل بخش های زیر است:

ü      بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزی در حوزه علوم اعصاب در غرفه دانش آموزی

ü      بازدید از بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی ایران و آشنایی با مراکز تحقیقاتی شامل بانک مغز ایران و مرکز مطالعات تجربی و مقایسه ای

ü      برگزاری کارگاه آموزشی کار با حیوانات آزمایشگاهی

ü      مسابقه ارائه مقالات پژوهشی و مروری در قالب پوستر

*      نحوه ثبت نام

هزینه ثبت نام کنگره ( شامل: ثبت نام، بازدید بانک مغز ایران، کارگاه، پذیرایی و ناهارکنگره) برای هر دانش آموز، 70 هزار تومان می باشد که مبلغ آن از طریق شماره کارت 5022291002248647 (به نام غلام زاده) قابل پرداخت خواهد بود. دانش آموزان و مربیان عزیز بعد از واریز هزینه ثبت نام، فیش واریزی، نام دانش آموزان و مدرسه را به آدرس ایمیل Studentneuro98@gmail.com ارسال نمایند.

درصورت وجود هرگونه سئوال و ابهام در زمینه کنگره و نحوه ثبت نام، کمیته دانش آموزی از طریق شماره تلفن09033760250 پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

دانش آموزان عزیز می‌توانند چکیده مقالات پژوهشی و مروری خود را حداکثر تا تاریخ 22 آذر ماه  98 به آدرس ایمیل زیر برای کنگره ارسال نمایند:

Studentneuro98@gmail.com

*      شرایط پذیرش مقاله دانش آموزی:

-        مقالات پژوهشی بایستی حاصل پژوهش دانش آموز باشد.

-        چکیده مقاله پژوهشی و مروری بایستی شامل بخش‌های: عنوان، نام نویسنده یا نویسندگان، مقدمه، مواد و روش‌ها، نتایج و بحث باشد.

-        در چکیده ارسالی باید ذکر شود که چکیده مربوط به پژوهش خود دانش آموز است یا مربوط به مقاله مروری است.

-        چکیده و ارائه پوستر مقاله به زبان انگلیسی می باشد.

-        دانش آموزان فاقد مقاله پژوهشی، میتوانند با انتخاب یکی از مقاله های مروری پیشنهاد شده در سایت و تهیه پوستر، در بخش مسابقه مقاله خوانی شرکت نمایند.

-        پس از داوری بخش پوستر دانش آموزی  به ارسال کنندگان مقالات پذیرفته شده اطلاع رسانی خواهد شد. به ارائه کنندگان پوستر پذیرفته شده در بخش دانش آموزی گواهی ارائه مقاله تقدیم می گردد.

-         

جهت حمایت از پژوهش‌های برتر به پوسترهای برتر به انتخاب داوران لوح تقدیر و جوایزی به رسم یادبود اهداء خواهد شد.

زمانبندی دقیق برنامه های دانش آموزی و زمان و مکان دقیق برگزاری ارائه پوستر متعاقبا دربرنامه جامع کنگره اعلام خواهد شد.

مقالات مسابقه:

مقاله شماره 1

مقاله شماره 2

مقاله شماره 3

مقاله شماره 4


ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
فرم ثبت نام در کنگره راهنمای ارسال خلاصه مقاله لیست کارگاه های کنگره معرفی کنگره
گالری
اخبار
درباره ایران
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
عضویت در خبرنامه
حامیان کنگره
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد کنید
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 160
ماه جاری 18495
کل مراجعات 334661
نشانی: تهران، بزرگراه جلال ال احمد، رویروی خیابان شهرآرا، خیابان چهارم، پلاک 9، واحد 6، مرکز همايشهاي مهناد
شماره تماس: 88249775 (10 خط)
رایانامه: info@Bcnc.ir